VIRASTO AVOINNA

Tiistaista perjantaihin klo 9-13, muulloin sopimuksen mukaan. 

YHTEYSTIEDOT

Suvantokatu 10, 2. kerros

33100 Tampere

puh. 040 034 6089

tampere@ort.fi

ESITTELYT

Tampereen kirkon esittelyvaraukset
vahtimestari Mika Kangasaho
puh. 050 557 0054
mika.kangasaho@ort.fi

Koululais- ja opiskelijaryhmät

nuorisotoimenohjaaja Vasili Venkula

puh. 040 178 1633

vasili.venkula@ort.fi

VIRKATODISTUKSET

ma-ti ja to-pe klo 9-14
puh. 040 358 3625
keskusrekisteri@ort.fi

LASKUTUSTIEDOT

Seurakunnan laskutustiedot ovat PDF-muotoisessa tiedostossa, joka aukeaa tästä

Aleksej Sjöberg

puh. 050 5570050
aleksej.sjoberg@ort.fi
säännölliset vapaapäivät torstai ja perjantai

Kirkkoherra

Heikki Honkamäki

puh. 050 5570057
heikki.honkamaki@ort.fi
säännölliset vapaapäivät maanantai ja tiistai

II pappi

Jelisei Rotko

puh. 040 5075790
elisrotko@gmail.com

määräaikainen 31.12.2019 saakka

pappi

Heikki Hattunen

puh. 050 5570051

heikki.hattunen@ort.fi

säännölliset vapaapäivät maanantai ja tiistai

Kanttori

Kerttu Halonen

puh. 044 3010974

kerttu.halonen@ort.fi

säännölliset vapaapäivät torstai ja perjantai

määräaikainen 31.1.2020 saakka

Kanttori

Vasili Venkula

puh. 040 1781633
vasili.venkula@ort.fi

Nuorisotoimenohjaaja

Mika Kangasaho

puh. 050 5570054
mika.kangasaho@ort.fi

Kirkon vahtimestari

Tatiana Kallo

puh. 050 5570053
tatiana.kallo@gmail.com

Seurakuntaemäntä

Arja Pikkuharju

puh. 050 5570056
arja.pikkuharju@ort.fi

Kanslisti

Mikael Punnala

puh. 0505242641
mikael.punnala@gmail.com

Avustava papisto

Harri Kahila

puh. 045 1306723
kahila.harri@gmail.com

Diakoni, avustava papisto

Jarkko Luonila

puh. 040 5218697
jarkko.luonila@gmail.com

Diakoni, avustava papisto (Pori)

Please reload