Aleksej Sjöberg

puh. 050 557 0050
aleksej.sjoberg@ort.fi
säännölliset vapaapäivät torstai ja perjantai

Kirkkoherra

Heikki Honkamäki

puh. 050 557 0057
heikki.honkamaki@ort.fi
säännölliset vapaapäivät maanantai ja tiistai

Vuosilomalla 1.6. - 31.7.

Yhteystiedot 1.8.2020 alkaen:

email:  hhonkamaki@gmail.com

puh. 044 3623 020

II pappi

Jenni Hakkarainen

puh. 044 301 0974
jenni.hakkarainen@ort.fi
säännöllinen vapaapäivä torstai ja perjantai

Kanttori

Heikki Hattunen

puh. 050 557 0051

heikki.hattunen@ort.fi

säännölliset vapaapäivät maanantai ja tiistai

Kanttori

Vasili Venkula

puh. 040 178 1633
vasili.venkula@ort.fi

Nuorisotoimenohjaaja

Mika Kangasaho

puh. 050 557 0054
mika.kangasaho@ort.fi

Kirkon vahtimestari

Tatiana Kallo

puh. 050 557 0053
tatiana.kallo@gmail.com

Seurakuntaemäntä

Arja Pikkuharju

puh. 050 557 0056
arja.pikkuharju@ort.fi

Kanslisti

Mikael Punnala

puh. 050 524 2641
mikael.punnala@gmail.com

Avustava papisto

Jelisei Rotko

puh. 040 507 5790
elisrotko@gmail.com

Avustava papisto

Harri Kahila

puh. 045 130 6723
kahila.harri@gmail.com

Diakoni, avustava papisto

Jarkko Luonila

puh. 040 521 8697
jarkko.luonila@gmail.com

Diakoni, avustava papisto (Pori)

Please reload

VIRASTO AVOINNA

Tiistaista perjantaihin klo 9-13, muulloin sopimuksen mukaan. 

YHTEYSTIEDOT

ESITTELYT

Tampereen kirkon esittelyvaraukset
vahtimestari Mika Kangasaho
puh. 050 557 0054
mika.kangasaho@ort.fi

Koululais- ja opiskelijaryhmät

nuorisotoimenohjaaja Vasili Venkula

puh. 040 178 1633

vasili.venkula@ort.fi

VIRKATODISTUKSET

ma-ti ja to-pe klo 9-12
puh. 040 358 3625
keskusrekisteri@ort.fi

LASKUTUSTIEDOT

Suvantokatu 10, 2. kerros

33100 Tampere

puh. 040 034 6089

tampere@ort.fi

Seurakunnan laskutustiedot ovat PDF-muotoisessa tiedostossa, joka aukeaa tästä